RN50C5620FRSL
MFR.Part #
RN50C5620FRSL
JLCPCB Part #
C3435046
Description
-65℃~+175℃ 50mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors