RN50C14R7FBSL
MFR.Part #
RN50C14R7FBSL
JLCPCB Part #
C1425636
Description
-65℃~+175℃ 14.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors