RN50C62R6BR36
MFR.Part #
RN50C62R6BR36
JLCPCB Part #
C1798446
Description
-65℃~+175℃ 50mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors