RN50C6191FBSL
MFR.Part #
RN50C6191FBSL
JLCPCB Part #
C1425805
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors