MMA02040C3162FB000
MFR.Part #
MMA02040C3162FB000
JLCPCB Part #
C2119373
Description
-55℃~+155℃ 200V 31.6kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS