RN50C5602FRSL
MFR.Part #
RN50C5602FRSL
JLCPCB Part #
C1794927
Description
-65℃~+175℃ 50mW 56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors