RN50C6340FRSL
MFR.Part #
RN50C6340FRSL
JLCPCB Part #
C1794595
Description
-65℃~+175℃ 50mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors