RN50C5622FRSL
MFR.Part #
RN50C5622FRSL
JLCPCB Part #
C1794805
Description
-65℃~+175℃ 50mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors