RN50C53R6FRSL
MFR.Part #
RN50C53R6FRSL
JLCPCB Part #
C1795356
Description
-65℃~+175℃ 50mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors