SMBJ11CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ11CA-M3/52
JLCPCB Part #
C3713560
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 33A 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS