RN50C4991FRSL
MFR.Part #
RN50C4991FRSL
JLCPCB Part #
C1795292
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors