RN50C4991FBSL
MFR.Part #
RN50C4991FBSL
JLCPCB Part #
C1426125
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors