P0805E6492BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E6492BNT
JLCPCB Part #
C4228280
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS