RN50C4702BBSL
MFR.Part #
RN50C4702BBSL
JLCPCB Part #
C1432228
Description
-65℃~+175℃ 47kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors