RN50C1761BRSL
MFR.Part #
RN50C1761BRSL
JLCPCB Part #
C3384662
Description
-65℃~+175℃ 1.76kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors