RN50C4642FRSL
MFR.Part #
RN50C4642FRSL
JLCPCB Part #
C1795001
Description
-65℃~+175℃ 46.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors