RN50C4641FRSL
MFR.Part #
RN50C4641FRSL
JLCPCB Part #
C1795004
Description
-65℃~+175℃ 4.64kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors