IHD3EB472L
MFR.Part #
IHD3EB472L
JLCPCB Part #
C17539947
Description
260mA 3.79Ω 4.7mH 400mA ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS