RN55C8160BRSL
MFR.Part #
RN55C8160BRSL
JLCPCB Part #
C6982296
Description
-65℃~+175℃ 125mW 816Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors