RN50C4640FBSL
MFR.Part #
RN50C4640FBSL
JLCPCB Part #
C1428383
Description
-65℃~+175℃ 464Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors