RN50C4321FB14
MFR.Part #
RN50C4321FB14
JLCPCB Part #
C6407072
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors