RN70C4321FB14
MFR.Part #
RN70C4321FB14
JLCPCB Part #
C3534322
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors