RN50C11R8FBSL
MFR.Part #
RN50C11R8FBSL
JLCPCB Part #
C1426042
Description
-65℃~+175℃ 11.8Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors