RN55C9882BBSL
MFR.Part #
RN55C9882BBSL
JLCPCB Part #
C1428011
Description
-65℃~+175℃ 125mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors