RN50C3572BR36
MFR.Part #
RN50C3572BR36
JLCPCB Part #
C1798438
Description
-65℃~+175℃ 35.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors