RN50C2552BR36
MFR.Part #
RN50C2552BR36
JLCPCB Part #
C1796098
Description
-65℃~+175℃ 25.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors