RN55C3572BR36
MFR.Part #
RN55C3572BR36
JLCPCB Part #
C3566770
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors