RN55C9763BBSL
MFR.Part #
RN55C9763BBSL
JLCPCB Part #
C1428155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors