RN50C3360BRSL
MFR.Part #
RN50C3360BRSL
JLCPCB Part #
C1812107
Description
-65℃~+175℃ 336Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors