TNPU120647K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120647K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4112113
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS