CMF506K8000JNBF
MFR.Part #
CMF506K8000JNBF
JLCPCB Part #
C1417577
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors