RN55C3360BRSL
MFR.Part #
RN55C3360BRSL
JLCPCB Part #
C1797118
Description
-65℃~+175℃ 125mW 336Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors