RN50C3162FBSL
MFR.Part #
RN50C3162FBSL
JLCPCB Part #
C3563960
Description
-65℃~+175℃ 31.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors