RN50C2232BRSL
MFR.Part #
RN50C2232BRSL
JLCPCB Part #
C1809614
Description
-65℃~+175℃ 22.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors