RNC55H1184FSRE8
MFR.Part #
RNC55H1184FSRE8
JLCPCB Part #
C3576332
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors