Y005850R0000B2L
MFR.Part #
Y005850R0000B2L
JLCPCB Part #
C1459357
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors