RN50C21R0FBSL
MFR.Part #
RN50C21R0FBSL
JLCPCB Part #
C3546913
Description
-65℃~+175℃ 21Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors