RNC55H9530BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H9530BSRSL65
JLCPCB Part #
C3534050
Description
-65℃~+175℃ 125mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors