RN50E4993CB14
MFR.Part #
RN50E4993CB14
JLCPCB Part #
C1433593
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors