RN50C1871BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C1871BRE6
JLCPCB Part #
C3436400
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors