RN50C1872BRE6
MFR.Part #
RN50C1872BRE6
JLCPCB Part #
C1798881
Description
-65℃~+175℃ 18.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors