RN50C1871FRE6
MFR.Part #
RN50C1871FRE6
JLCPCB Part #
C1779875
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors