TNPU06032K05AZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K05AZEN00
JLCPCB Part #
C4213619
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS