RN50C1741FB14
MFR.Part #
RN50C1741FB14
JLCPCB Part #
C1413863
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors