RN50C4220FB14
MFR.Part #
RN50C4220FB14
JLCPCB Part #
C3551741
Description
-65℃~+175℃ 422Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors