RNC60H1803BSB14
MFR.Part #
RNC60H1803BSB14
JLCPCB Part #
C1465578
Description
-65℃~+175℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors