RNC55H1381BSRE8
MFR.Part #
RNC55H1381BSRE8
JLCPCB Part #
C3490030
Description
-65℃~+175℃ 1.38kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors