RN50C1653CB14
MFR.Part #
RN50C1653CB14
JLCPCB Part #
C1424343
Description
-65℃~+175℃ 165kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors