RN50E44R2BBSL
MFR.Part #
RN50E44R2BBSL
JLCPCB Part #
C1438780
Description
-65℃~+175℃ 44.2Ω 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors