RN50C1601BBSL
MFR.Part #
RN50C1601BBSL
JLCPCB Part #
C1432138
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors